Akıllı Trafik Çözümleri

TrafficEnterprise

Şehir içi kameraları akıllı hale getiren şirket içi yapay zeka sunucularında çalışan bir sistemdir. Sizi ihtiyacınız olan trafik otomasyonlarının tasarımcısı yapan tam etkileşimli bir arayüzle tüm trafik görevleri için görsel bir çözüm sunmaktadır.

Modern şehirlerde trafik kontrolü ve izleme için güçlü bir yeni temel, sorunsuz perakende satış, akıllı park yönetimi, durumsal farkındalık ve daha fazlasını sunmaktadır. Herhangi bir boyuttaki kamera ağındaki tüm akışları derinlemesine analiz edebilen, eyleme geçirilebilir bir zeka içermektedir. Yarının akıllı şehirleri için trafik beyni olmak üzere oluşturulmuş hepsi bir arada olan bir çözümdür.

TarfficEmbedded

Her TrafficEmbedded ünitesi, kendi trafik beyni ile donatılmıştır - akıllı trafik, park, perakende satış ve güvenlik için birleşik bir çözüm olan FLOW çerçevesi içerir. Canlı video akışını analiz eder, tüm nesneleri algılar, sınıflandırır ve hareketlerini izler.

FLOW çerçevesi, benzersiz görsel programlama dili, yörüngeye dayalı tasarım ve AI tabanlı görüntü işlemenin güçlü bir kombinasyonu sayesinde tüm düşünülebilir trafik senaryolarını işleyebilir. Yörüngeleri, hızları ve geçiş sürelerini otomatik olarak izleyerek kullanıcıya trafik durumunun tam bir resmini sunar.

TrafficCamera

Canlı video akışının derin trafik analizini gerçekleştirmek için doğrudan AI uyumlu kameralara gömülü yüksek düzeyde optimize edilmiş trafik beyni. Son teknoloji analitik ile çeşitli trafik görevleri için hepsi bir arada olan bir çözümdür.

FLOW tarafından desteklenen kamera, en gelişmiş trafik analizörüdür. Sorunsuz kurumsal trafik zekası çözümlerinin gücünden yararlanın. Kamerayı kutudan çıkarın ve devrim niteliğindeki, kullanımı kolay görsel trafik dilimizle görevinizi tanımlayın. Kısa sürede bilinçli kararlar vermeye hazır olacaksınız. Derin trafik bilgileri almak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

TrafficSurvey

TrafficSurvey, yapay zeka ve makine öğrenimi yöntemlerini kullanarak doğru trafik verilerinin tamamen otomatik olarak çıkarılmasına yönelik bir video analiz platformudur.

İster bir drone kayıdından ister sabit bir kameradan olsun, herhangi bir video verisinden ayrıntılı ve gelişmiş trafik analizi alabilmeniz eolanak sağlamaktadır.